Oferta archiwalna

Koordynator ds. Segmentów Klientów

4 100,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

Koordynator Kalisz, pracownik biurowy Kalisz, koordynator ds Segmentów Klientów Kalisz

  • Segmentem klientów pod kątem realizacji planu
    sprzedaży, marży, korzystania z promocji, konkursów,
    systemów rabatowych,
  • Wprowadzaniem dodatkowych podsegmentów
    w celu optymalizacji działań sprzedażowych i poprawy efektywności
    kosztowej klienta,
  • Tworzeniem, wdrażaniem i rozwijaniem systemów rabatowych
    dla segmentu klientów,
  • Tworzeniem rekomendacji polityki promocyjnej dla segmentu klientów,
  • Codzienną współpracą z Działem Operacji oraz Działem Zarządzania Kategorią.

Wymagania

Posiadasz wykształcenie wyższe w kierunkach ekonomicznych i pokrewnych,
Masz doświadczenie w konstruowaniu ofert promocyjnych i lojalnościowych dla klientów B2B,
Znasz MS Excel na poziomie zaawansowanym, dodatkowym atutem będzie znajomość OBI lub innego systemu BI,
Posiadasz prawo jazdy kat. B,
Rozumiesz zagadnienia związane z P&L całej firmy oraz efektywności kosztowej,
Posiadasz umiejętność analizowania wyników oraz pracy z danymi liczbowymi, w celu zwiększenia sprzedaży i rentowności klientów,
Myślisz szeroko i elastycznie, potrafisz wyjść z utartych ścieżek i schematów działania,
Wykazujesz umiejętność planowania strategicznego oraz wdrażania planu w życie,
Potrafisz budować relacje, a przy tym być asertywny.

Oferujemy

Ciekawy, pełen wyzwań zakres obowiązków,
Zróżnicowany pakiet socjalny: bezpłatna opieka medyczna, karty przedpłacone i paczki świąteczne, możliwość skorzystania z kart sportowych oraz grupowego ubezpieczenia na życie, a także spotkania integracyjne i pikniki rodzinne,
Narzędzia pracy: telefon i laptop.

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.03.06, wyświetleń: 701

nr ogłoszenia: 1978